Yengeç Burcu Aşk

Yengeç Burcu Aşk

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında duygusal ve romantiktir. Birlikte olduğu kişiyi her anlamda mutlu edebilir. Onunla birlikte olan kadın ne kadar özel olduğunu sonuna kadar hissedecektir. Aşık olduğunda, özenli ve dikkatlidir. Partneriyle sorun yaşamamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Genellikle mutlu, eğlendirici ve çekicidir. Bu nedenle kadınları kendisine çekebilir. Bir kadını etkilemek istediklerinde davranışlarıyla ön plana çıkar. Davranışlarında nezaket ve beyefendilik vardır.

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında çok hareketli değildir. Gelip geçici hevesler peşinde koşturmaz. Ciddi birliktelik arayışındadır. Yengeç burcu erkeği bir kadınla birlikte olmaya karar verdiğinde hislerinden emin olabilirsiniz. Aşık olduğu kadının, Dünya’da ki tek kadın olduğuna inanır.

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında yönetmek ister ancak bu konuda da pek aşırıya kaçtığını söylemek mümkün değildir. Bu konuda uyum arar ve zaman zaman yönetme ihtiyacına karşın partnerinden sakinlik bekler. Birlikte olduğu kadının sürekli tartışma çıkartıyor olması, Yengeç erkeğinin uzaklaşmasına neden olur. Yengeç burcu erkeği ile birlikte olan kadın, onu gerçekten sevdiğini belli etmelidir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadını aşk hayatında sakin, uyumlu ve sadıktır. Sevdiği zaman partnerini kalbinin derinliklerine saklar ve kolay kolay çıkartmaz. Kimi zaman aşk hayatında sorun çıkartabilir ancak her zaman partnerine uyum sağlamak ister. Söz konusu aşk olduğunda son derece ateşli ve içten davranışlar sergiler. Partnerini en ince ayrıntısına kadar tanımak ister. Birlikte olduğu kişide gizlilik olsun istemez. Aşık olduğu erkeği kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Herkesi kalbine sokmaz ve kalbine soktuğunu da kolay kolay çıkartmaz.

Yengeç burcu kadını bir erkekle birlikte olmadan önce aşık olduğundan emin olmak ister. Birlikte olduğu erkek, Yengeç kadınının duygularından emin olmalıdır. O, nasıl olsa ayrılırım diyerek birliktelik kurmaz. Bir erkekle birliktelik yaşarken başka bir erkekle yakınlık kurmaz.

Yengeç burcu kadını aşk hayatında genellikle sakin yapıya sahiptir ancak ilişkide tartışma çıkartmaya başladığında partnerinden soğumuş demektir. Birlikte olduğu kişiyi kendinden soğutmak için uğraşır. Yengeç kadını zaman zaman sorunlar çıkartabilir ve partnerinin bu tarz durumlarla başa çıkmayı bilmesi gerekir. Yengeç kadını aşık olduğunda aşırı kıskanabilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yengeç Burcu Aşk