Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak fazla dikkat çekmez. Genellikle ince dudaklara, yuvalar yüz hattına, belirgin çeneye ve pürüzsüz tene sahiptir. Tenleri kumral ya da beyaz olabilir. Gür ve parlak saçlara sahiptir. Saçlarına her zaman önem verirler. Şekil vermeden dışarıya çıkmayı pek sevmezler. Hızlı adımlarla yürümeyi nadiren severler. Omuzları geniştir.

Yengeç burcu erkeği, tıpkı burcunun kadını gibi giyim konusunda iddialı ve özenlidir. Hatta zaman zaman bu iddiaları aşırıya bile kaçabilir. Özel giyim tarzları vardır, kimseyi taklit etmezler. Dolapları, kendi kombinleri ile doludur. Farklı kıyafetleri uyumlu bir şekilde bir araya getirmeyi başarırlar. Nadiren bile olsa, birlikte olduğu kişinin giyim konusunda fikrini alabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği genel özellikleri bakımından son derece beyefendi kişiliğe sahiptir. İnsanlarla uyum sağlamasını, anlaşmasını ve nasıl konuşacağını çok iyi bilir. Yapacakları son şey, insanları kırmaktır. Yalan söylemeyi sevmezler, daima dürüst ve nettir. Kendisi dürüst olduğu gibi karşısındaki kişinin de dürüst olmasını ister. Aksi halde ondan çok fazla nefret ederler. Hayatta ki en önemli duruşun, dürüstlük olduğunu savunur.

Yengeç burcu erkeğinin aşırı davranışları yoktur. Sakin, oturaklı ve yaşından daha olgundur. Yaklaşımları daima pozitiftir. Genellikle duygularıyla hareket eder ve çok da hassastır. Saygıya ve sevgiye olan inancı ve güveni tamdır. İnsanlara saygı duyar ve kendisi de saygı görmek ister. Duruşları nettir. İnsanların kendisine karşı olan tutumlarını değerlendirir. Gizliliği olan kişilerden olabildiğince uzak durmaya çalışır. Yengeç burcu erkeği çevresinde bulunan herkese belirli ölçüde değer verir. Saygısını ve sevgisini asla esirgemez.

Çevresinde bulunan insanların kusurlarıyla ilgilenmez. Hatalarını asla yüzüne vurmaz. Aksine hatalarını ve yanlışlarını kapatmak için ellerinden geleni yaparlar. Her konuyu analiz eder ve harekete geçmeden önce gözlemler. Bu konuda da son derece başarılıdır. Yengeç burcu erkeğinin zaman zaman inatçı ve fazla sahiplenici olduğunu söylemek gerekir. Bu yönleri, duygusal olarak kırıldıklarında ortaya çıkmaktadır. Kabuğuna çekilmiş Yengeç'i çözmek ve ne düşündüğünü anlamak zordur.

Yengeç burcu erkeğinin keyfi yerindeyse hayat doludur. Kendisi mutlu olduğu sürece çevresindeki insanlara da keyif verir. Mutlu edici özelliği vardır. Yengeç burcu erkeği aslında tam olarak net değildir. Onda belirli ölçüde bir gizlilik vardır. Bu durum istedikleri için ortaya çıkmaz, karakteristik özellikleri tam olarak budur. Yengeç burcu erkeğinin gönlü çok fazla zengindir. Sahip olduklarını hemen herkesle paylaşmak ister. Kendini ve gücünü koruma isteği, ne kadar yardımsever olsalar bile bencillikle suçlanmalarına neden olabilir.

Yengeç burcu erkeğinin sosyal hayatı hareketli olmasına rağmen aile hayatı da son derece önemlidir. Ailesine çok fazla değer verir ve genellikle onlarla hareket etmek ister. Dostları ve arkadaşları da onlar için değerlidir. Hayatına herkesi almaz, özenle seçer. Yengeç burcu erkeği su düşkünüdür. Su kendisine keyif verir ve yüzmeyi en çok seven erkekler, Yengeç burcundan çıkmaktadır.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yengeç burcu erkeği, söz konusu aşk olduğunda kusursuz ve harika bir erkektir. Bir kadının aradığı güveni, sadakati ve mutluluğu hiç zorlanmadan sunabilir. Çoğu Yengeç burcu erkeği için bu durum geçerlidir. Burcun özelliklerini almayan Yengeçler için bu durum farklılık gösterebilir. Kadını mutlu etmeyi bildiği için mutlu olmakta ister. Aksi halde partnerinin ona ilgi duymadığını düşünmeye başlayacaktır. Romantik, düşünceli ve partnerinin her sözüne önem veren bir erkektir.

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında ciddidir. Gönül eğlendirmek için kadınlara yaklaşmaz. Aşık olduğunda da aşkını sınırsız bir şekilde sunacaktır. Onunla birlikte olan kadın ilgisizlikten yakınamaz. Değişime açık bir erkektir. Aşk hayatının hareketli ve eğlenceli olması için her şeyi deneyebilir. Birlikte olduğu kadına huzur verir. Aşk hayatlarında farklı çekim güçleri vardır. Partnerini aşırıya kaçmadan kıskanabilir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu erkeği sevecen, iyi niyetli ve son derece sıcakkanlıdır. Bu da onların en olumlu özellikleri olarak dikkat çekmektedir. Bir konuya veya duruma asla duyarsız kalamaz. Çevresindeki insanların mutlu olması için uğraşır. İyi kalpleri vardır. Mutlu etmeyi, güldürmeyi ve eğlendirmeyi bilen sevimli erkeklerdir. Hedefleri bellidir ve o yönde ilerlemeleri gerektiğini bilirler. Bir şeyi yapmaları gerekiyorsa asla ertelemezler. Yengeç burcu erkeğinin diğer olumlu özellikleri ise, duygusal, tutumlu, uysal, aileye düşkün ve destek çıkan yapıda olmalarıdır.

Yengeç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin kararsızlık çekiyor olması, en olumsuz özelliği olarak ön plana çıkmaktadır. Düşüncelerini değiştirmek kolaydır. İçlerindeki heyecan, ellerinin ve ayaklarının birbirine dolanmasına neden olacak kadar fazladır. Bir duruma veya bir kişiye aşırı bağlılık göstermeye eğilimleri vardır. Gereğinden fazla duygusal, ketum, katı düşünceler ve bağışlamaz oluşları diğer olumsuz özellikleri olarak dikkat çekmektedir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yengeç Burcu Erkeği