Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu kadını fiziksel olarak narin ve minyon yüz hatlarına sahiptir. Yüzleri yuvarlak ve pürüzsüzdür. Gözleri fazla dikkat çekmez. Normal boyutlara sahiptir. Yüzlerine ilk bakıldığında belirgin çeneleri dikkat çeker. Ağız yapıları düzgündür ve güldüklerinde bu özellikleri daha fazla belli olur. İnce dudaklara ve gür saçlara sahiptirler.

Yengeç burcu kadınının ten rengi gerçekten hoştur. Genellikle açık renge sahiptirler. Boyları orta seviyededir. Giyim konusunda da özenlidir. Genel olarak kendi seçimlerine önem verir ve insanların ne dediğini pek umursamaz. Moda onlar için önemli değildir. Kendi düşünce ve ruh hallerine göre giyinirler.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yengeç burcu kadını genel özellikleri bakımından herkesin beğenisini kazanan, insanların yanında olmaktan mutluluk duyduğu, hoş mizaca sahip kadındır. Herkes tarafından sevilmesine rağmen sosyal hayatlarına fazla önem vermezler. Aile hayatları onlar için her şeyden önce gelmektedir. Her zaman sıcakkanlı ve samimi davranışları vardır. Yalan söylemek onlara göre değildir. Bu burcun kadınına kayıtsız, şartsız güvenilebilir. Herkesi kendisi gibi görüyor olmaları, zarar görmelerine neden olabilir.

Yengeç burcu kadını, tıpkı burcunun erkeği gibi duygularıyla hareket etmeyi tercih eder. Duygusal olarak yoğun olmaları, romantizme de yatkın olmalarına neden olabilir. Son derece eğlenceli karakteri vardır. Macerayı seviyor olması, onların her konuya ayak uydurmasını sağlayabilir. Yengeç burcu kadını geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır ancak bu onların yenilikten de asla ama asla hoşlanmayacakları anlamına gelmez. Kafasına yattığı sürece yeniliğe açıktır.

Yengeç burcu kadını dış görünüşleri bakımından serttir. Onu dışarıdan gören bir kişi yanlış değerlendirebilir ancak tanıdıklarında ne kadar samimi ve sıcakkanlı olduklarını anlayacaktır. Yengeç burcu, ideal annelerin olduğu burçtur. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirir. Sevgisini eksik etmez ve nasıl saygılı olunacağını da en iyi şekilde öğretir. Duygularını ve sezgilerini kullanmayı bilir. Etrafında bulunan insanları en iyi şekilde analiz eder ve ne istediklerini, ne düşündüklerini anlayabilir.

Yengeç burcu kadını her anlamda cömerttir. Duygularını kullanmakta, sevgisini göstermekte, parasını harcamakta ve yardım etmede sınır nedir bilmez. Bu onların savurgan olduğu anlamına gelmez. Neyi, nasıl yapacağını çok iyi bilir. Yengeç burcu kadınının düşünce yapısı derindir. Onların ne düşündüğünü anlamak pek kolay olmayabilir. Biraz gizliliği vardır ve o gizliliğin sorgulanmasını istemezler. İnsanlar hakkında da konuşmaya bayılır. Bu onların dedikoducu olarak anılmasına neden olabilir.

Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez. Beğenilmeyen tarafı ve olumsuz yönleri söylendiğinde bunu kabul etmesi çok ama çok zor olacaktır. Onu eleştirmeye kalkan kişiyi de fazlasıyla sert bir dille uyarır. Çok gururlu kadınlardır. Onlara ihanet etmek ve yalan söylemek, yapılacak son şey olmalıdır çünkü Yengeç burcu kadını birinin hayatından çıktığında asla geriye dönmez. Üzüldüğünde de pek belli etmez, içlerinde yaşarlar.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadını aşka her zaman önem verir. Aşk hayatında sadık olmayı tercih eder. Her zaman gerçek aşkın peşindedir. Kimseyle öylesine bir ilişkiye başlamaz. Gözleri, birlikte oldukları kişiden başkasını görmez. Yengeç burcu kadını sevdiği kişiyi kimseyle paylaşamaz. Aslında onu gözünden bile sakınır. Sevgiye daima önem verirler. Birlikte olduğu kişiden daima ilgi görmek ister ve bu onlar için çok önemlidir. İlgi görmedikleri zaman üzülür ve kırılırlar.

Yengeç burcu kadını bir ilişkiye başladığında kısa süre sonra ayrılma kararı almaz. Kısa süreden sonlanan ilişkileri muhtemelen partnerinden kaynaklanır. İlişkisinde ne kadar uzun ömür arıyor olsa bile söz konusu evlilik olduğunda biraz çekinceli olabilir. Yengeç burcu kadını birlikte olduğu kişinin sözlerini önemsememeye başladığında, aslında ilişkini onun için çoktan bitmiştir.

Yengeç Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu kadını son derece yumuşak kalplidir. Duygularını ön planda tutar ve bu da onun dikkat çeken olumlu özelliği olarak görülmektedir. Sahip olduklarının değerini bilir ve onları koruma içgüdüleri çok fazladır. Bir şeye sahip olmak için ne kadar sabretmesi gerektiğini bilir ve uygular. Aile hayatına düşkündür. Her zaman tutumlu ve yapıcıdır.

Yengeç Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu kadını, hemen her şeye bağımlılık gösterebilir. Saplantılı ve takıntılıdır. En olumsuz özelliği ise, kendisini ilgilendirmeyen her konuya burunlarını sokmasıdır. Mantık ve duygu arasında ki dengeyi kurmakta zorlanır. Fazla duygusaldır. Kolaylıkla sinirlenebilir ve insanları istemese bile kırabilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yengeç Burcu Kadını