Yengeç Burcu Yetenekleri

Yengeç Burcu Yetenekleri

Yengeç Burcunda doğanların tecrübeleri arttıkça, başarılı olmaları ihtimali de artar. Çünkü içinde bulundukları ortama uymasını bilirler. Tıpkı su gibi her kalıba, bukalemun gibi renkten renge girebilirler.

Toplumla ilgili konularda başarı gösterirler. Bir işe başladıklarında peşini bırakmazlar. Güçlüklerle de karşılaşsalar, sabrederler ve er geç sonuca varırlar. Ancak, atılgan değildirler. Buna karşılık, azim ve sebatları vardır. Bu da onları başarıya götürür.

Tutucudurlar. Bu nedenle de denenmiş mesleklerde karar kılarlar. Mesela, aile işine devam ederler. Yüzlerce yıllık geçmişi bulunan şirketlerin çoğu bu burçta doğanlar tarafından kurulmuştur ve aynı soydan gelen Yengeç'ler tarafından yönetilmektedir.

Elleri bereketlidir. Elle aldıkları her şey çabucak ürer. Bu nedenle de parayla ilgili konularda başarılı olabilirler. Ayrıca üreyen, çoğalan şeylerden de hoşlanırlar. Bu yüzden toprakla, denizle, sıvılarla ilgili konulara da ilgi duyarlar. En fazla denizci, bu burçta doğanlar arasından çıkar. Taklit yetenekleri de vardır. Yemek yapmaya meraklıdırlar. Çoğu da usta aşçıdır.

Yengeç hem toplumu, hem de kadını temsil eden burç olduğu için, bu burçta doğanlar kadınları iyi anladıkları için, onların hoşlandıkları şeylerden kazanç sağlayabilirler. Duyguları güçlü olduğu için fazla etki alırlar, çevresindekilerin söz, tutum, hareketlerinden etkilenirler, nazar olurlar.

Toplum tarafından sevilirler. Yardımdan hoşlanırlar. Acı çekmek istemedikleri gibi acı çekenlere de çok acırlar. Bazıları Tıp sahasında insanlara yardımcı olmaya, onların acılarını dindirmeye çalışır. Duygulu, hastasına sevgi gösteren, anlayışlı Yengeç hekimleri mesleklerinde çok başarılı olurlar.

Kalıptan kalıba girebilen Yengeçler akla gelebilecek her alanda başarılı olabilirler. Vatanlarına düşkün oldukları için de askerlik veya siyasete ilgi duyabilirler. Sezgileri güçlü olduğu için de kendilerinden neler istendiğini, neler beklendiğini bilirler.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Yengeç Burcu Yetenekleri